Novo Reduced price!
ESC925T SC UPC Hitro Priključek Mehanske svjetlovodni Priključek-Fiber Pre-vgrajeni

ESC925T SC UPC Hitro Priključek Mehanske svjetlovodni Priključek-Fiber Pre-vgrajeni

€38.79

-40%

€65.74

Nov izdelek

Na zalogi

Oznake: fiber conector lc apc, 100 hitro conector apc, st povezavo stlink st povezavo v2, st povezavo v3, hitro conector usb c, ftth hitro priključek, stlink, faston hitro priključek, st fc spojnik, hitro priključek apc huawei.

Priporočljivo Izdelkov

Dobrodošli v naši trgovini, več popustov, vas prosimo, da se obrnete +86 15951880639 (WhatsApp)

ESC925T 100 KOS/Veliko SC APC Hitro Priključek Mehanske svjetlovodni Priključek-Fiber Pre-vgrajeni ESC920H 100 KOS/Veliko SC APC SC UPC Hitro Priključek Mehanske svjetlovodni Priključek-Fiber Pre-vgrajeni 46*9*8 mm NOV Model, zasnovan za enostavne povezave, brez fusion preplete stroja.To je priključek za hitro montažo, ki zahteva le običajen vlaken priprava orodja: kabel stripping orodje in vlaknin cleaver.Priključek sprejme Vlaken Pre-Vgrajeni Tech z vrhunsko keramični ferrule in aluminij zlitine V-utor..Tudi, pregledno oblikovanje theside pokrov, ki omogoča vizualni pregled.Lahko se uporablja za spustite kabel in notranji kabel.

Tehnična specifikacija

Postavka

Parameter

Kabel Področje Uporabe

Ф3.0 mm & Ф2.0 mm Kabel

Ф0.9 nevidno kabel

Vlaken Premer

125µm ( 652 & 657 )

Premaz Premer

900µm

Način

SM

Čas Delovanja

o 4min(izključiti vlaken prednastavitev)

Vstavljanje Izgubo

≤ 0.3 dB(1310nm & 1550nm), Max ≤ 0.5 dB

Vrnitev Izgubo

≥50dB za UPC, ≥55dB za APC

Uspeh Oceni

>98%

Ponovno Krat

≥10-krat

Privijte Trdnost Vlaken Golimi

>3N

Natezna Trdnost

>30 N/2min

Temperatura

-40~+85℃

On-line Natezna Trdnost Preizkus (20 N)

△ IL ≤ 0.3 dB

Mehanska Vzdržljivost(500)

△ IL ≤ 0.3 dB

Drop Test(4m betonska tla, ko vsako smer, trikrat skupaj)

△ IL ≤ 0.3 dB

Ustrezne Rešitve

Enostavno deluje, priključek se lahko neposredno uporablja v ONU, pa tudi z pritrdite moč več kot 5 kg, ki se pogosto uporablja v FTTH projekt mreže revolucije.Je tudi zmanjšanje uporabe vtičnice in kartice, shranite stroškov projekta.

86 standardno vtičnico in adapter, priključek omogoča povezavo med spustite kabel in patch kabel.V 86 standardna vtičnica zagotavlja popolno zaščito s svojo edinstveno obliko.

Vlakna Tipa En Način
Poreklo CN(Izvora)
Blagovna Znamka AUA
Številka Modela SC UPC Hitro Priključek
Certificiranje CE
Združljiv TP-link
Postavka Dolžina 1m
Tip Konektorja ST/UPC
Velikost 33X32X34

Trenutno ni ocen.

Podobni izdelki