Novo Reduced price!
Ruiyan svjetlovodni Vir Svetlobe Multimode 850/1300nm

Ruiyan svjetlovodni Vir Svetlobe Multimode 850/1300nm

€125.57

Nov izdelek

Na zalogi

Oznake: optična splicer, os ležaja, kolo kabel, držalo, zrak lopato, sklopka valj, gamystye neon, pedal za pranje, igla kompasa, tribrer, mt500.

Ruiyan svjetlovodni Vir Svetlobe Multimode 850/1300nm

Opisi

RY3100 optični vir svetlobe lahko zagotovi 1 do 4 izhod valovnih dolžinah, da izpolnjujejo posebne zahteve, vključno z 650nm rdeče vir in 1310/1550nm valovne dolžine za single mode fiber ali 850/1300nm valovne dolžine za multimode fiber, kot tudi druge valovne dolžine glede na želje kupca.Skupaj z RY-PM-300 optični merilnik moči, je idealna rešitev za vlakna, optično omrežje karakterizacija.

Značilnosti

Predvideva 1~4 izhod valovne dolžine, ki se lahko neobvezno glede na potrebe stranke

CW, 2Hz modulacije izhod na 650nm, in CW, 270Hz,1KHz,2KHz

modulacija izhod na drugih valovnih dolžinah.

Visoka stabilnost izhodne moči

Stabilno izhodna valovna dolžina

Osvetlitev ozadja LCD-zaslon podpira nočno delovanje

Kompaktna velikost in dostojno videz

Velik LCD zaslon, enostavno upravljanje

Aplikacije

Vzdrževanje v Telekomunikacije

Vzdrževanje CATV

Preskusni Laboratorij optičnih vlaken

Drugi svjetlovodni Meritve tehnični podatki Tip RY3100 RY3100B RY3100C RY3100D RY3100E valovne dolžine(nm) 850/1300nm 1310/1490/ 1550nm 850/1310/ 1550nm 1300/1310/ 1550nm 850/1300/ 1310/1550nm Oddajnik Tip FP-LD,LED ali drugi navedite Izhodna Moč(dBm) -6~-7(1310/1550nm),>0 (650nm) Spektralna Širina(nm) 5 Izhod Stabilnost +0.05 dB/15mins; +0.1 dB/ 8hours Modulacijo Frekvence CW / 2(650nm) / 270, 1K,2K (1310nm/1550nm) Optični Priključek FC/PC ( Zamenljivi FC/SC/ST priključke je mogoče po izbiri) Power Supply Alkalne Baterije(3 AA 1,5 V baterije) Čas Delovanja Baterije(ure) 45 Obratovalna Temperatura(oC) _ 10 ~ +60 Shranjevanje Temperatura(oC) _ 25 ~ +70 Dimenzija(mm) 172*82*33 Teža 295 g Priporočilo RY-3100 Ročni Vir Svetlobe, ki je zasnovan za optimalno uporabo z RY3200 Optične Moči Meter za merjenje optične izgube na obeh sigle način in multimode optični kabel.

Napajanje Alkalne Baterije(3 AA 1,5 V baterije)
Blagovna Znamka NoEnName_Null
Dimenzija(mm) 172*82*33
Teža 295g
Valovna dolžina 850/1300nm
Izhodna moč(dBm) -7
Oddajnik Tip FP-LD
Proizvajalec Ruiyan
Optični priključek FC/SC/ST Zamenljivi
Številka Modela RY3100
Tip Konektorja SC/FC/ST
Čas delovanja baterije(ure) 45

Trenutno ni ocen.

Podobni izdelki